- −30%
- Nauja
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
| 25/31 KKZ42-CS/1 | |
| Dujų pajungimas | G 1/2" |
| Šildymo jungtys | G 3/4" |
| Šalto/karšto vandens jungtys katilo pusėje | G 3/4" |
| Apsauginio vožtuvo jungtis | 15 mm |
| Kondensato išleidimo žarna | 21,5 mm |
| NOx klasė | 6 |
| Svoris (be pakuotės, be vandens) | 65 kg |
| Vardinės šiluminės galios diapazonas esant 50/30°C | 3,8..27,6 kW |
| Vardinės šiluminės galios diapazonas esant 80/60°C | 3,5...25,0 kW |
| Vardinis šiluminis prietaisas | 25,5 kW |
| Min. šiluminė apkrova | 3,6 kW |
| Vardinė šilumos apkrova karštas vanduo | 31,0 kW |
| Vardinės šildymo apkrovos diapazonas | 3,6...25,5 kW |
| Valdymo diapazonas pagal išleidimo temperatūrą | 15...80°C |
| Maks. darbinis slėgis, šildymas | 0,3 MPa (3 barai) |
| Nominalus vandens srautas (T=20K) | 1283 l/val |
| Šildymo vandens išsiplėtimo bako turinys | 12l |
| Minimalus karšto vandens srautas | 1 l/min |
| Tiekimo aukštis esant vardiniam vandens srautui | 0,034 MPa (0,340 baro) |
| Specifinis srautas D (T = 30K) | 21 l/min |
| Leistinas darbinis slėgis | 0,03...1,0 MPa (0,30...10,0 bar) |
| Reikalingas prijungimo slėgis | 0,2 MPa (2,0 baro) |
| Karšto vandens temperatūros diapazonas | 45...65°C |
| Dėklo turinys | 42,0 litrų |
| Karšto vandens išsiplėtimo bakelis | 2 litrai |
| Viršelis | IP X4D |
| Srauto ribotuvas | 14 l/min |
| Nominali įtampa/dažnis | 230V/50hz |