- −25%
- Nauja
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis tiesioginio degimo kieto kuro katilas TIS PRO DR 27 (17-27 kW) su 45 litrų šilumokaičiu yra skirtas nuosavų namų bei įvairių nedidelių komercinių ar pramoninių patalpų šildymui. Katilo sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno, o padidinta degimo kamera užtikrina patogų kuro įkrovimą ir efektyvų šildymo procesą.
Tai itin ekonomiškas pasirinkimas – kieto kuro katilų išlaidos šildymui yra iki dviejų kartų mažesnės nei dujinio šildymo. TIS PRO DR 27 pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir yra pritaikytas didesniems plotams šildyti, kartu išlaikant paprastą įrenginio priežiūrą.
PRIVALUMAI
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Katilo tipas | Kieto kuro katilas |
| Šildomas plotas, m2 | 150 – 270 m2 |
| Katilo kuro tipas | Malkos; Anglis; Briketai |
| Katilo galia (malkos), kW | 17.0 – 27.0 kW |
| Maksimalus darbinis slėgis, bar | 3 bar |
| Degimo kameros tūris, L | 115 L |
| Katilo vandens tūris, L | 45 L |
| Degimo kameros tipas | Atviro degimo kamera |
| Dūmtraukio skersmuo, mm | 159 mm |
| Termofikacinio vandens pajungimas, " | 1½ " |
| Katilo montavimas | Pastatomas |
| Katilo medžiaga | Plienas |
| Katilo ilgis (gylis), mm | 780 mm |
| Katilo aukštis, mm | 1150 mm |
| Katilo plotis, mm | 570 mm |
| Katilo svoris, kg | 330 kg |
| Garantija katilui | 5 metai |
| Maks. galios diapazonas | nuo 21 iki 30 kW |