- −25%
- Nauja
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis kieto kuro katilas TIS PLUS DR 17 (10-17 kW) su ventiliatoriumi ir valdymo automatika yra skirtas nuosavų namų bei nedidelių komercinių ar pramoninių patalpų šildymui. Šis modelis komplektuojamas su 50 litrų šilumokaičiu, o jo sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno. Padidinta degimo kamera užtikrina patogų kuro įkrovimą ir ilgą degimo laiką.
Katilo valdiklis leidžia valdyti cirkuliacinius siurblius, o integruotas ventiliatorius optimizuoja degimo procesą, todėl šildymas tampa dar paprastesnis ir efektyvesnis. Tai ekonomiškas sprendimas, pasižymintis aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.
PRIVALUMAI
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Katilo tipas | Kieto kuro katilas |
| Šildomas plotas, m2 | 50 – 170 m2 |
| Katilo kuro tipas | Malkos; Anglis; Briketai |
| Katilo galia (malkos), kW | 10.0 – 17.0 kW |
| Maksimalus darbinis slėgis, bar | 3 bar |
| Degimo kameros tūris, L | 80 L |
| Katilo vandens tūris, L | 50 L |
| Degimo kameros tipas | Atviro degimo su ventiliatoriumi |
| Dūmtraukio skersmuo, mm | 159 mm |
| Termofikacinio vandens pajungimas, " | 1½ " |
| Katilo montavimas | Pastatomas |
| Katilo medžiaga | Plienas |
| Katilo ilgis (gylis), mm | 780 mm |
| Katilo aukštis, mm | 1170 mm |
| Katilo plotis, mm | 440 mm |
| Katilo svoris, kg | 285 kg |
| Garantija katilui | 5 metai |
| Maks. galios diapazonas | nuo 15 iki 20 kW |