- −25%
- Nauja
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis kieto kuro katilas TIS PRO 15 (8-15 kW) su 30 litrų šilumokaičiu yra patikimas ir ekonomiškas pasirinkimas vidutinio dydžio nuosavų namų ar komercinių patalpų šildymui. Katilo korpusas pagamintas iš 5 mm karščiui atsparaus sertifikuoto plieno, užtikrinančio įrenginio ilgaamžiškumą ir saugumą.
Šis tiesioginio degimo katilas pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis: padidinta degimo kamera leidžia patogiai įkrauti kurą, o aukštas naudingumo koeficientas padeda sumažinti šildymo išlaidas iki dviejų kartų, lyginant su dujiniu šildymu. Tai paprastas naudoti įrenginis, nereikalaujantis didelės priežiūros.
PRIVALUMAI
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Katilo tipas | Kieto kuro katilas |
| Šildomas plotas, m2 | 80 – 150 m2 |
| Katilo kuro tipas | Malkos; Anglis; Briketai |
| Katilo galia (malkos), kW | 8.0 – 15.0 kW |
| Maksimalus darbinis slėgis, bar | 3 bar |
| Degimo kameros tūris, L | 69 L |
| Katilo vandens tūris, L | 30 L |
| Degimo kameros tipas | Atviro degimo kamera |
| Dūmtraukio skersmuo, mm | 159 mm |
| Termofikacinio vandens pajungimas, " | 1½ " |
| Katilo montavimas | Pastatomas |
| Katilo medžiaga | Plienas |
| Katilo ilgis (gylis), mm | 640 mm |
| Katilo aukštis, mm | 1360 mm |
| Katilo plotis, mm | 510 mm |
| Katilo svoris, kg | 220 kg |
| Garantija katilui | 5 metai |
| Maks. galios diapazonas | nuo 15 iki 20 kW |