    Kieto kuro katilas TIS PRO, 15kW
Su mokesčiais
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Prekės kodas: TISPRO15
Kiekis
Prekių pristatymo terminas – nuo 3 iki 20 d. d., priklausomai nuo prekių kategorijos.
Dėl tikslaus termino prašome susisiekti jums patogiu būdu prieš pateikiant užsakymą:
  Privatumo politika
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
  Pirkimo taisyklės
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
  Grąžinimo taisyklės
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis kieto kuro katilas TIS PRO 15 (8-15 kW) su 30 litrų šilumokaičiu yra patikimas ir ekonomiškas pasirinkimas vidutinio dydžio nuosavų namų ar komercinių patalpų šildymui. Katilo korpusas pagamintas iš 5 mm karščiui atsparaus sertifikuoto plieno, užtikrinančio įrenginio ilgaamžiškumą ir saugumą.
PRIVALUMAI
  • Sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno;
  • 30 litrų talpos šilumokaitis;
  • Padidinta degimo kamera (69 L) patogiam kuro įkrovimui;
  • Ekonomiškas šildymas (dvigubai pigiau nei dujomis);
  • Aukšta surinkimo kokybė ir paprastas aptarnavimas;
  • Gamintojo suteikiama 5 metų garantija.
Techniniai duomenys
Parametras Reikšmė
Katilo tipas Kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 80 – 150 m2
Katilo kuro tipas Malkos; Anglis; Briketai
Katilo galia (malkos), kW 8.0 – 15.0 kW
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Degimo kameros tūris, L 69 L
Katilo vandens tūris, L 30 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo kamera
Dūmtraukio skersmuo, mm 159 mm
Termofikacinio vandens pajungimas, " 1½ "
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 640 mm
Katilo aukštis, mm 1360 mm
Katilo plotis, mm 510 mm
Katilo svoris, kg 220 kg
Garantija katilui 5 metai
Maks. galios diapazonas nuo 15 iki 20 kW