- −25%
- Nauja
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis kieto kuro katilas TIS PRO 11 (6-11 kW) yra kompaktiškas ir ekonomiškas sprendimas, skirtas nedidelių nuosavų namų ar patalpų šildymui. Katilo korpusas pagamintas iš 5 mm karščiui atsparaus sertifikuoto plieno, o 20 litrų šilumokaitis užtikrina efektyvų šilumos perdavimą į sistemą.
Tai vienas praktiškiausių pasirinkimų ieškantiems paprastumo – katilas nereikalauja sudėtingos priežiūros, o jo išlaidos šildymui yra iki dviejų kartų mažesnės nei dujinio šildymo. Dėl savo nedidelių matmenų TIS PRO 11 lengvai pritaikomas net ir mažose katilinėse.
PRIVALUMAI
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Katilo tipas | Kieto kuro katilas |
| Šildomas plotas, m2 | 60 – 110 m2 |
| Katilo kuro tipas | Malkos; Anglis; Briketai |
| Katilo galia (malkos), kW | 6.0 – 11.0 kW |
| Maksimalus darbinis slėgis, bar | 3 bar |
| Degimo kameros tūris, L | 30 L |
| Katilo vandens tūris, L | 20 L |
| Degimo kameros tipas | Atviro degimo kamera |
| Dūmtraukio skersmuo, mm | 115 mm |
| Termofikacinio vandens pajungimas, " | 1½ " |
| Katilo montavimas | Pastatomas |
| Katilo medžiaga | Plienas |
| Katilo ilgis (gylis), mm | 560 mm |
| Katilo aukštis, mm | 1100 mm |
| Katilo plotis, mm | 360 mm |
| Katilo svoris, kg | 150 kg |
| Garantija katilui | 5 metai |
| Maks. galios diapazonas | iki 14 kW |