    Kieto kuro katilas TIS PRO, 11kW
Su mokesčiais
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Prekės kodas: TISPRO11
Kiekis
Prekių pristatymo terminas – nuo 3 iki 20 d. d., priklausomai nuo prekių kategorijos.
Dėl tikslaus termino prašome susisiekti jums patogiu būdu prieš pateikiant užsakymą:
  Privatumo politika
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
  Pirkimo taisyklės
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
  Grąžinimo taisyklės
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis kieto kuro katilas TIS PRO 11 (6-11 kW) yra kompaktiškas ir ekonomiškas sprendimas, skirtas nedidelių nuosavų namų ar patalpų šildymui. Katilo korpusas pagamintas iš 5 mm karščiui atsparaus sertifikuoto plieno, o 20 litrų šilumokaitis užtikrina efektyvų šilumos perdavimą į sistemą.
PRIVALUMAI
  • Sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno;
  • Kompaktiškas dydis, tinkantis mažoms patalpoms;
  • Ekonomiškas šildymas (dvigubai pigiau nei dujomis);
  • Paprastas aptarnavimas ir valymas;
  • Aukšta surinkimo kokybė ir ilgaamžiškumas;
  • Gamintojo suteikiama 5 metų garantija.
Techniniai duomenys
Parametras Reikšmė
Katilo tipas Kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 60 – 110 m2
Katilo kuro tipas Malkos; Anglis; Briketai
Katilo galia (malkos), kW 6.0 – 11.0 kW
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Degimo kameros tūris, L 30 L
Katilo vandens tūris, L 20 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo kamera
Dūmtraukio skersmuo, mm 115 mm
Termofikacinio vandens pajungimas, " 1½ "
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 560 mm
Katilo aukštis, mm 1100 mm
Katilo plotis, mm 360 mm
Katilo svoris, kg 150 kg
Garantija katilui 5 metai
Maks. galios diapazonas iki 14 kW