- −25%
- Nauja
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis kieto kuro katilas TIS PLUS DR 27 (17-27) su ventiliatoriumi ir valdymo automatika yra skirtas didesnių nuosavų namų bei komercinių patalpų šildymui. Šis modelis komplektuojamas su padidintu 60 litrų šilumokaičiu, o jo sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno. Padidinta degimo kamera (116 L) užtikrina patogų kuro įkrovimą ir ilgą degimo procesą.
Katilo valdiklis leidžia valdyti cirkuliacinius siurblius, o integruotas ventiliatorius optimizuoja oro padavimą, todėl šildymas tampa dar efektyvesnis ir ekonomiškas – išlaidos šildymui yra iki dviejų kartų mažesnės nei dujinio šildymo. Tai galingas, patikimas ir ilgaamžis įrenginis, sukurtas paprastam ir patogiam naudojimui.
PRIVALUMAI
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Katilo tipas | Kieto kuro katilas |
| Šildomas plotas, m2 | 150 – 270 m2 |
| Katilo kuro tipas | Malkos; Anglis; Briketai |
| Katilo galia (malkos), kW | 17.0 – 27.0 kW |
| Maksimalus darbinis slėgis, bar | 3 bar |
| Degimo kameros tūris, L | 116 L |
| Katilo vandens tūris, L | 60 L |
| Degimo kameros tipas | Atviro degimo su ventiliatoriumi |
| Dūmtraukio skersmuo, mm | 159 mm |
| Termofikacinio vandens pajungimas, " | 1½ " |
| Katilo montavimas | Pastatomas |
| Katilo medžiaga | Plienas |
| Katilo ilgis (gylis), mm | 780 mm |
| Katilo aukštis, mm | 1170 mm |
| Katilo plotis, mm | 440 mm |
| Katilo svoris, kg | 285 kg |
| Garantija katilui | 5 metai |
| Maks. galios diapazonas | nuo 21 iki 31 kW |