    Kieto kuro katilas TIS PLUS DR, 27kW
Su mokesčiais
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Prekės kodas: TISPLUSDR27
Kiekis
Prekių pristatymo terminas – nuo 3 iki 20 d. d., priklausomai nuo prekių kategorijos.
Dėl tikslaus termino prašome susisiekti jums patogiu būdu prieš pateikiant užsakymą:
  Privatumo politika
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
  Pirkimo taisyklės
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
  Grąžinimo taisyklės
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis kieto kuro katilas TIS PLUS DR 27 (17-27) su ventiliatoriumi ir valdymo automatika yra skirtas didesnių nuosavų namų bei komercinių patalpų šildymui. Šis modelis komplektuojamas su padidintu 60 litrų šilumokaičiu, o jo sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno. Padidinta degimo kamera (116 L) užtikrina patogų kuro įkrovimą ir ilgą degimo procesą.
PRIVALUMAI
  • Integruotas ventiliatorius ir valdymo automatika;
  • Galimybė valdyti cirkuliacinius siurblius;
  • Sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno;
  • Talpus 60 litrų šilumokaitis;
  • Didelė degimo kamera (116 L) patogiam kuro įkrovimui;
  • Gamintojo suteikiama 5 metų garantija.
Techniniai duomenys
Parametras Reikšmė
Katilo tipas Kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 150 – 270 m2
Katilo kuro tipas Malkos; Anglis; Briketai
Katilo galia (malkos), kW 17.0 – 27.0 kW
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Degimo kameros tūris, L 116 L
Katilo vandens tūris, L 60 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo su ventiliatoriumi
Dūmtraukio skersmuo, mm 159 mm
Termofikacinio vandens pajungimas, " 1½ "
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 780 mm
Katilo aukštis, mm 1170 mm
Katilo plotis, mm 440 mm
Katilo svoris, kg 285 kg
Garantija katilui 5 metai
Maks. galios diapazonas nuo 21 iki 31 kW