- −25%
- Nauja
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis tiesioginio degimo kieto kuro katilas TIS PRO DR 17 (10-17 kW) yra skirtas nuosavų namų bei nedidelių komercinių ar pramoninių patalpų šildymui. Tai itin ekonomiškas sprendimas, pasižymintis padidinta degimo kamera patogiam kuro įkrovimui bei 35 litrų šilumokaičiu. Katilo sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno, kas užtikrina įrenginio ilgaamžiškumą.
Šis modelis yra vienas populiariausių dėl savo praktiškumo: jo galia leidžia įrenginį pritaikyti įvairiuose namuose, o techninės savybės nereikalaus didelės priežiūros, taip maksimaliai palengvinant šildymo procesą.
PRIVALUMAI
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Katilo tipas | Kieto kuro katilas |
| Šildomas plotas, m2 | 60 – 170 m2 |
| Katilo kuro tipas | Malkos; Anglis; Briketai |
| Katilo galia (malkos), kW | 10.0 – 17.0 kW |
| Maksimalus darbinis slėgis, bar | 3 bar |
| Degimo kameros tūris, L | 79 L |
| Katilo vandens tūris, L | 35 L |
| Degimo kameros tipas | Atviro degimo kamera |
| Dūmtraukio skersmuo, mm | 159 mm |
| Termofikacinio vandens pajungimas, " | 1½ " |
| Katilo montavimas | Pastatomas |
| Katilo medžiaga | Plienas |
| Katilo ilgis (gylis), mm | 780 mm |
| Katilo aukštis, mm | 1150 mm |
| Katilo plotis, mm | 440 mm |
| Katilo svoris, kg | 270 kg |
| Garantija katilui | 5 metai |
| Maks. galios diapazonas | nuo 15 iki 20 kW |