    Kieto kuro katilas TIS PRO DR, 17kW
Su mokesčiais
Radote geresnę kainą arba norite individualaus pasiūlymo? Susisiekite su mumis.
Prekės kodas: TISPRODR17
Kiekis
Prekių pristatymo terminas – nuo 3 iki 20 d. d., priklausomai nuo prekių kategorijos.
Dėl tikslaus termino prašome susisiekti jums patogiu būdu prieš pateikiant užsakymą:
  Privatumo politika
Informacija apie jūsų duomenų tvarkymą
  Pirkimo taisyklės
Pirkimo taisyklės bei sąlygos
  Grąžinimo taisyklės
Susipažinkite su grąžinimo taisyklėmis
Plieninis tiesioginio degimo kieto kuro katilas TIS PRO DR 17 (10-17 kW) yra skirtas nuosavų namų bei nedidelių komercinių ar pramoninių patalpų šildymui. Tai itin ekonomiškas sprendimas, pasižymintis padidinta degimo kamera patogiam kuro įkrovimui bei 35 litrų šilumokaičiu. Katilo sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno, kas užtikrina įrenginio ilgaamžiškumą.
PRIVALUMAI
  • Sienelės pagamintos iš 5 mm karščiui atsparaus plieno;
  • Padidinta degimo kamera patogiam kuro įkrovimui;
  • Ekonomiškas šildymas (išlaidos iki dviejų kartų mažesnės nei dujinio šildymo);
  • 35 litrų talpos šilumokaitis;
  • Aukšta surinkimo kokybė ir ilgaamžiškumas;
  • Gamintojo suteikiama 5 metų garantija.
Techniniai duomenys
Parametras Reikšmė
Katilo tipas Kieto kuro katilas
Šildomas plotas, m2 60 – 170 m2
Katilo kuro tipas Malkos; Anglis; Briketai
Katilo galia (malkos), kW 10.0 – 17.0 kW
Maksimalus darbinis slėgis, bar 3 bar
Degimo kameros tūris, L 79 L
Katilo vandens tūris, L 35 L
Degimo kameros tipas Atviro degimo kamera
Dūmtraukio skersmuo, mm 159 mm
Termofikacinio vandens pajungimas, " 1½ "
Katilo montavimas Pastatomas
Katilo medžiaga Plienas
Katilo ilgis (gylis), mm 780 mm
Katilo aukštis, mm 1150 mm
Katilo plotis, mm 440 mm
Katilo svoris, kg 270 kg
Garantija katilui 5 metai
Maks. galios diapazonas nuo 15 iki 20 kW